MİSYONUMUZ – VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ – VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ - VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ – VİZYONUMUZ

DMS VALVE

Dizayn Makina 2002 yılında proses vanaları ve otomasyon sistemleri konularında hizmet vermek için kurulmuştur. Şirket, dünyanın önde gelen endüstriyel vana ve otomasyon sistemleri üretici şirketleri ile yaptığı ürün ve teknoloji işbirliği ile her türlü akışkan ortamı için proses kontrolüne yönelik komple çözümler sunmaktadır.

Ana çalışma sektörleri; kimya, gıda, arıtma, denizcilik, kağıt ve ilaçtır. Ana ürünler kelebek, küresel, plug, bıçaklı, diyaframlı vanalar, çekvalfler, pnomatik aktüatörler, nomatik pistonlu vanalar, emniyet ventilleri ve kontrol vanaları ile pnömatik, elektrikli, aktüatörler ve bunların aksesuarlarıdır. Bunun yanı sıra şirket, kontrol panoları da dahil olmak üzere proses otomasyonuna yönelik komple çözümler sunmaktadır.
 
Yenilikçi ve araştırmacı uzman eleman kadrosu ile ürün gruplarını sürekli geliştiren ve müşteri taleplerine göre ürünlerinde özel yapan şirket ayrıca yüklü miktarda ürün stoğu taşıyarak müşterilerinin acil ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz

Değişen dünyamızın gelişmelerini hayat tarzımız haline getirmek ve bunu insan hayatına en doğru ve dürüst şekilde ulaştırmak.

Vizyonumuz

Türkiye’nin geleceğine duyarlı halka hizmet hakka hizmet anlayışında olan yeniliklere açık genç dinamik tecrübeli Dizayn Makina çalışanları olarak müşterilerimizin beklentilerindeki hassasiyetlerini istekleri doğrultusundaki memnuniyetlerini sağlamak için hizmet sunmaktır.

MİSYONUMUZ - VİZYONUMUZ

Yüksek Kalite Ürünler

En Yeni Teknoloji

Müşteri Memnuniyeti